Misja Szkoły

Jednym z najważniejszych zagadnień dla Założycieli Szkoły jest jej misja.Chciałybyśmy aby nasza szkoła była miejscem do którego dzieci chętnie przychodzą, w którym zdobywają wiedzę, ale też wspaniale się bawią, miejscem, któtre idzie z duchem czasu, ale nie zapomina przy tym o pięknych polskich tradycjach, miejscem wymiany myśli, dyskusji oraz wszelkich pozytywnych wibracji, a przede wszystkim miejscem gdzie wszyscy razem dyrekcja, nauczyciele, rodzice, dzieci pracujemy dla naszego wspólnego dobra!!!! Chciałybyśmy w naszej szkole wprowadzać w życie ideały Janusza Korczaka, którego wybrałyśmy na patrona szkoły, był on wspaniałym pedagogiem, znakomitym człowiekiem oraz wielkim przyjacielem dzieci. Cieszył się wśród dzieci ogromnym autorytetem, i odnosił ogromne sukcesy w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jego działania są Nam bliskie i dlatego w naszej szkole staramy się stworzyć świat przyjazny dzieciom.