Tribe Events

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Jasełka i Kiermasz świąteczny 2019

Tegoroczne Jasełka były wyjątkowym wydarzeniem,w związku z obchodami Jubileuszu 5-lecia ,  zostały przygotowane oraz wystąpili w nich Dyrekcja, Zarząd, Nauczyciele oraz Rodzice. Dzieci były zachwycone widząc poprzebieranych dorosłych:) Odwiedzili Nas wyjątkowi goście: Ojciec Adam , Jola Pietrzyk,  Marcin Libera, Mirek Kraszewski, to od lat wspierający Nas przyjaciele. Jasełka i wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły Nas w […]

Pasowanie na ucznia 17.11.2019

Pasowanie na ucznia to bardzo wzruszająca uroczystość w naszej szkole. Cudownie jest obserwować jak nasi uczniowie dorastają , stają się samodzielni  i gotowi  do coraz bardziej wymagających zadań. Pasowanie na ucznia jest zawsze doniosłym  przeżyciem dla całej szkolnej społeczności.

Mikołajki

Każdego roku, naszą szkołę odwiedza Mikołaj….w tym roku również do Nas zawitał wprowadzając wszystkich w wyjątkowo radosny i magiczny nastrój?